BİZ KİMİZ?

2006 Yılında İzmit/ Dilovası İstanbul Mermerciler Organizede 5000 m 2 alan üzerine kurulan Dem Yapı İnş.Taah.ve Enerji san. Tic. A.Ş attığı yenilikçi ve sürdürülebilir adımlar, kattığı değer ve tecrübe ile Yurtiçi ve Yurt dışı büyük projelere imza atmıştır.
HAKKIMIZDA

Kuruluşundan bu yana kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden projelerinde başarılı olmuş alanında uzman mühendisleri, tüm çalışanları, müşterileri ve çözüm ortakları ile büyüyen bir aile olarak hizmetlerini sürdürmekte, aynı zamanda hedeflerini daha ileri taşımaktadır. Dünya standartlarında; ISO 9001:2015,EN 1090-1:2009 +A1.2011 ,(EXC3) EN1090-2:0-2008, DIN EN ISO 3834 – 2, OHSAS 18001:2007, ISO 14001:2015 gibi kalite sistem belgelerine sahip olan DEM YAPI A.Ş, kurumsal yönetim ilkelerine bağlı, dinamik bir yapı ile ARGE çalışmalarını, insan kaynakları, proje ve kalite yönetimini, üretim ve montaj süreçlerini, yüksek iş güvenliği standartları ve sorunsuz müşteri ilişkileri anlayışı ile yürütmektedir.

MİSYONUMUZ

Kaliteye, insana ve çevreye duyarlı yatırımlarımızla dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi şirketlerden biri olmak.

VİZYONUMUZ

Sürekli değişen ve gelişen inşaat sektöründe, güvenli, kaliteli ve uygun maliyetli projeleri tasarlamak, tüm bunları gerçekleştirirken de çalışanlarımızın kariyerine katkı sağlamak.

FABRİKAMIZDAN GÖRSELLER

SAYISAL İFADELERLE DEM YAPI

45

SERTİFİKA

400+

MESAJ

100+

MUTLU MÜŞTERİ

100+

PROJE
MÜŞTERİ YORUMLARI
Çok iyi bir iş çıkardılar, Dem Yapı'ya profesyonel çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

Hande, İç Mimar

Titiz çalışmalarından ve sorumluluk bilinçlerinden dolayı Dem Yapı'ya teşekkür ederim.

Hakan, İnşaat Mühendisi

HİZMETLERİMİZ

HİZMET VERDİĞİMİZ BAZI ALANLAR
REFERANSLARIMIZ


KALİTE BELGELERİMİZ

...

MESAJ FORMU

FORMU KULLANARAK BiZE MESAJ GÖNDEREBİLİRSİNİZ

Merhaba

Mesaj başarılı bir şekilde gönderildi.

© 2020 Dem Yapı İnş.Taah.ve Enerji San. Tic. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.